Teaterleder
Piet Bertelsen
Tlf. 38 87 18 19
piet@riddersalen.dk

Presse, webredaktør, SoMe t.om. 21-06
Agnete Krogh
agnete@riddersalen.dk

Kommunikationsmedarbejder
Sofie Henningsen 
sofie@riddersalen.dk 

Marketing, turné, formidling
Anabela Lemos
Tlf. 38 87 18 19
anabela@riddersalen.dk

Teknik
Laurids Bøcher Poulsen
teknik@riddersalen.dk 

Kunstnerisk ansvarlig Riddersalens Kabaret
Mette K. Madsen
mette@riddersalens.dk

Cookie og privatlivspolitik

Læs mere