Her kan du kontakte os ...

Administration & billetsalg

Teatret Riddersalen
Allégade 7-9.
2000 Frederiksberg

CVR-nr.: 15096535
Danske Bank: reg.nr. 1551 kontonummer 4530 212823

Tir. – tors. kl. 10-15
Fre. kl. 10-13

Tlf. 38 87 18 19
info@riddersalen.dk

 

Teaterleder
Piet Bertelsen
Tlf. 38 87 18 19
Mobil: 22 56 07 67
piet@riddersalen.dk

 

Kunstnerisk og dramaturgisk medarbejder
Signe Birkbøll
Tlf. 38 87 18 19
signe@riddersalen.dk

Presse, webredaktør, SoMe
Agnete Krogh
agnete@riddersalen.dk

 

Marketing, turné, formidling
Anabela Lemos
Tlf. 38 87 18 19
anabela@riddersalen.dk

 

Teknik
Laurids Bøcher Poulsen
teknik@riddersalen.dk

 

Systue 
Pille Behrendt
systuen@riddersalen.dk

Cookie og privatlivspolitik

Læs mere